! Сьогодні

     

УдовиченкоОлександр Удовиченко: Нацакадемія медичних наук України підписала меморандум про співпрацю з Полтавщиною

30 листопада 2012 року президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк та Голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко  підписали меморандум про співпрацю.
Відтепер полтавці зможуть направляти пацієнтів з області у науково-дослідні інститути України для надання їм безкоштовної меддопомоги за спеціальною квотою.
Як зазначив Андрій Сердюк, Полтавська область і раніше активно співпрацювала з академією.
«Ви повністю використовуєте ті можливості, які ми пропонуємо.  Інші області, у порівнянні з Полтавщиною  дуже неактивні. Багато хто не виконав запропоновані умови навіть наполовину», - зазначив Сердюк.
«У нас до вас  «дорога вже протоптана». Надалі будемо   співпрацювати ще активніше», - зазначив Олександр Удовіченко.
Президент  Національної академії медичних наук України, член наглядової ради Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства» Андрій Сердюк, побувавши у новоствореному полтавському перинатальному центрі, не приховував емоцій.
«Те, що я побачив - мене просто вразило», - зазначив академік під час зустрічі з головою Полтавської ОДА Олександром Удовіченком.
Насамперед  президент медакадемії відзначив, що підхід полтавців до цієї справи приємно різниться від деяких інших областей.
«Ви знаєте, багато хто просто переобладнав готове, а ви зробили все майже з нуля», - сказав Андрій Сердюк.
У той же час президент НАМН здивований, що за такий короткий термін (5,5 місяців) полтавцям вдалось відбудувати медзаклад третинного рівня і витримати всі норми, яким він має відповідати.
«Я оглянув центр - там уже все готове, - сказав Андрій Михайлович. - Починаючи від обладнання і закінчуючи персоналом. Це просто дивує».
Також президент пообіцяв особисто сприяти, щоб перинатальний центр у Полтаві запрацював якнайшвидше.
«Тільки-но я повернусь до Києва - буду говорити, що Полтава повністю готова, щоб перинатальний  центр працював», - сказав Сердюк.
Представники  з Києва також ознайомилися в Полтаві з роботою ЛОР, приймального та пологового відділень Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського (зокрема, функціонуванням комп'ютерного томографу та ангіографу).


Статті
Також читайте наступні новини
Розмістив

Розмістив прес

Розмістив прес

Розмістив

Розмістив прес

Розмістив

Розмістив ред

Розмістив прес

Розмістив прес

Розмістив прес

Розмістив прес

Розмістив ред

Розмістив ред