ДУ “ННЦ “ Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска” НАМН України” продовжує цілодобово надавати екстрену медичну допомогу

1613

ДУ «Національний Науковий Центр «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» НАМН України» у складних умовах війни та військового стану продовжує цілодобово надавати, за принципом 24/7, екстрену медичну допомогу хворим на гострий інфаркт міокарда, порушення ритму серця, серцевої недостатності, забезпечуються інтервенційні втручання та стентування. Сьогодні Інститут також орієнтований на надання медичної допомоги пораненим. Підготовлено першу чергу, на 50 ліжок, для надання медичної допомоги в умовах бойових дій, за необхідності кількість ліжок може бути збільшено. Буде забезпечена спадкоємність надання хірургічної, травматологічної або нейрохірургічної допомоги. Для цього передбачені цілодобові контакти з відповідними установами НАМН України. Впевнені, що наші зусилля сприятимуть перемозі нашої Армії, територіальної оборони та всього населення Держави, яке долучається для боротьби із загарбниками.

Лікування хворого з гострим інфарктом міокарда в ДУ «Національний Науковий Центр «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» НАМН України»

Інформація надана ДУ «Національний Науковий Центр «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» НАМН України»