Фахівців Інституту гастроентерології НАМН України привітали із професійним святом

789

ВІДЗНАКИ
В переддень професійного свята лікарів ДУ "Інститут гастроентерології НАМН України", що у м. Дніпрі, приймав у себе гостей – керівництво Дніпропетровської обласної ради та кращих лікарів області. 

Інститут гастроентерології НАМН України для проведення урочистостей обрали невипадково. Адже це установа, яка щорічно консультує близько 300 тисяч людей з різних куточків країни, лікує у стаціонарі близько 3 тисяч осіб на рік, проводить клінічні та наукові дослідження.

Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов  нагородив відзнаками кращих представників медичної галузі області, в тому числі очільника Інституту д.м.н., професора Юрія Степанова, лікарів та наукових співробітників установи. Дякував медикам-науковцям за турботу про хворих, за наукові наробки в медицині, за допомогу за міжнародними стандартами, за новаторство в охороні здоров’я та інше.

Нам надзвичайно відрадно, що інститути НАМН України є не лише лідерами у своїх галузях, а й справжньою гордістю у своїх регіонах та знаними по всій країні.  

Зокрема "Інститут гастроентерології НАМН України" є головною науково-дослідною установою в Україні з проблеми «Гастроентерологія» з великою дослідницькою і клінічною базою, де проводиться вивчення поширеності, етіології і патогенезу хвороб органів травлення, розробляються методи їх діагностики, хірургічного і терапевтичного лікування. Приємно, що академічна установа і надалі підтверджує свій авторитет, їх шанує керівництво області, їх знають громадяни, до них на лікування їдуть з усієї України.

Гліб Пригунов – голова Дніпропетровської обласної ради:

" Тут володіють унікальними методиками, які дозволяють надавати медичну допомогу за міжнародними стандартами.

Наприклад, за допомогою апарату Фіброскан для неінвазивних досліджень печінки, можна виявити кількість уражених хворобою клітин. У світі таких апаратів 15 штук. В Україні – один.

Тут, в гастроінституті, одразу розумієш, що модернізована медична галузь – це вже реальність. І державні клініки можуть конкурувати не тільки на українському ринку медичних послуг, але й на міжнародному."