! Сьогодні

     
By Silvia Montoya, Director of the UNESCO Institute for Statistics (UIS).
On 11 February, the world will observe the International Day for Women and Girls in Science. While celebrating achievements, we must continue to focus on advancing gender equality in science and technology as women are still underrepresented in all areas, from research and engineering to tech start-ups. Pursuing gender parity in science is also part of wider global efforts to achieve Sustainable Development Goal 5 (SDG 5) while supporting...

Опубліковано: прес-служба 11.02.2019 ,  Прочитано раз: 533 Читати далі
 
Багатогранний розвиток НАМН України впродовж останніх років – так виглядав зміст загальних зборів Академії, що відбулися в червні. У доповідях її президента В. Цимбалюка та віце-президентів М. Тронька, Д. Заболотного, В. Коваленка йшлося про концептуальні виклики перед медичною наукою – від подальшого поліпшення якості допомоги пораненим та постраждалим унаслідок руйнацій і війни на сході України до динаміки пілотних проектів,...

Опубліковано: прес-служба 30.07.2018 ,  Прочитано раз: 887 Читати далі
 
Планування фундаментальних та прикладних НДР установами НАМН України у 2019-2021рр.
       ВІДДІЛЕННЯ КЛІНІЧНОЇ  МЕДИЦИНИ НАМН УКРАЇНИ  Планування фундаментальних та прикладних НДР
установами НАМН України  у 2019-2021рр.
  Затверджено Постановою Президії НАМН України №  5/2   від 10.07.2018 року  

ДУ«Інститут гастроентерології НАМН України»
 
Прикладні НДР :
...

Опубліковано: admin 24.07.2018 ,  Прочитано раз: 644 Читати далі
 
ПЕРЕЛІК НДР, ЗАПЛАНОВАНИХ ДО ВИКОНАННЯ В 2019-2021 РР.
ВІДДІЛЕННЯ ТЕОРЕТИЧНОЇ ТА ПРОФІЛАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ПЕРЕЛІК НДР, ЗАПЛАНОВАНИХ ДО ВИКОНАННЯ В 2019-2021 РР.

Затверджений Постановою Президії НАМН України № 5/2 від 10 липня  2018 р.  
1. ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН України»
 
Фундаментальні НДР:
1. Вивчення...

Опубліковано: admin,  ,  Прочитано раз: 734 Читати далі
 
Про які лише подарунки не мріє малеча, та, власне, й дорослі, у новорічні і Різдвяні свята! На малюнках, які діти адресують Дідові Морозові, багато різного —— машинки і ляльки, смартфони й ноутбуки, гарний одяг і навіть собачки. А в тих родинах, де батько, брат чи дідусь воюють у зоні АТО, понад усе чекають їх повернення. Діти малюють своїх героїв не лише з автоматами в руках чи поруч із танками, а й на милицях, із перебинтованими...

Опубліковано: прес-служба 29.12.2015 ,  Прочитано раз: 1296 Читати далі
 
Останнім часом у звʼязку із протестними акціями науковців проти обʼєднання НАН та галузевих академій наук та проти скорочення держбюджетних коштів на науку, активізувалася відповідна риторика у медіа.
З субʼєктивного… Розглядали ми на парі поняття «піднесеного» в історії. Тема методологічного характеру, складна. І от, щоб наблизити її до студентів, я їх запитала, при прочитанні яких саме епізодів вітчизняної минувщини вони відчували піднесення, гордість. На першому місці були козацькі сюжети, на другому – воєні події 1941-1945 рр., а на третьому, як не дивно, - історія науки та техніки.

І з...

Опубліковано: прес-служба 21.12.2015 ,  Прочитано раз: 1468 Читати далі
 
Украинские ученые тоже волонтерят. Но делают они это по-своему – создают в лабораториях решения, способные помочь на фронте и в тылу.
Так появились два кровеостанавливающих препарата – Кровоспас и гелевые повязки, а также биоактивная керамика, которая может заменить костную ткань.

Кровоспас

В марте в Донецкой области волонтер Чубака подорвался на растяжке и погиб от кровотечения. Доктор химических наук, завотделом физиконеорганической химии Института физической химии им. Л.В. Писаржевского НАНУ Петр Манорик лично знал Чубаку.

...

Опубліковано: прес-служба 19.06.2015 ,  Прочитано раз: 1510 Читати далі
 
Парламентські слухання "Сімейна політика України - цілі та завдання" показали актуальність даної теми в українському суспільстві та підкреслили консолідацію політиків, науковців, громадськості та духовенства навколо захисту традиційної української сім'ї,
О 15 годині у сесійній залі Верховної Ради під головуванням першого заступника Голови Верховної Ради України Парубія А.В. розпочалися парламентські слухання на тему: «Сімейна політика України – цілі та завдання».

Відкриваючи парламентські слухання, Парубій А.В. наголосив, що питання сім’ї і сімейного виховання в сучасному суспільстві займає надзвичайно важливе місце і тому «процес підготовки до...

Опубліковано: прес-служба 18.06.2015 ,  Прочитано раз: 1602 Читати далі
 
Про проблеми екологічного моніторингу в Україні у статті М. Железняка, професора Інституту радіоекології Університету Фукусіма, колишнього завідувача відділу Інституту проблем математичних машин і систем НАН України
Що робити з тим, що населення України позбавлене в екстремальній ситуації природного права на надійну прогностичну інформацію про подальший розвиток ситуації — як, коли і куди піде "дим Василькова", які будуть рівні забруднень повітря в різних районах.  

 
Епіграф:
"Навіть поганий писар досягне успіхів у мистецтві каліграфії, якщо наполегливо вправлятиметься, наслідуючи класичні...

Опубліковано: прес-служба,  ,  Прочитано раз: 1604 Читати далі
 
Перевищень забруднення у приземному шарі атмосферного повітря у Київській області та Києві немає.
Фахівці Державної санітарно-епідеміологічної служби розповіли про наслідки пожежі на нафтобазі «БРСМ-Нафта» для здоров’я киян та мешканців Київської області.

Оскільки внаслідок пожежі факел диму було видно неозброєним оком на значній території Київської області та у місті Києві, зрозуміле занепокоєння мешканців щодо впливу наслідків пожежі на стан їхнього здоров’я.

Головний державний...

Опубліковано: прес-служба 17.06.2015 ,  Прочитано раз: 1283 Читати далі
 

Розсилання передплатникам  RSS 2.0