! Сьогодні

     

Поєднання медичної науки і практики

27 грудня 2012 року у Полтаві урочисто відкрили Обласний перинатальний центр. З цієї нагоди зібрались під новоствореною медбудівлею сотні полтавців.

Голова Полтавської ОДА назвав появу медичного закладу третинного рівня в обласному центрі подією надважливою, і з ним погодились столичні гості: Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова, віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул, заступник Міністра охорони здоров'я ОлександрТолстанов.

Ірина Акімва назвала Полтавський перинатальний центр одним із кращих в Україні, який, на її переконання, стане взірцем для багатьох регіонів. Сам же проект "Нове життя", на думку Акімової, є найзворушливішим із тих, які нині реалізують в Україні.

«Полтавський обласний перинатальний центр - родзинка та гордість проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства» - наголосила перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова. Вона разом із медиками Полтавщини взяла участь у першій он - лайн конференції.

Під час таких конференцій лікарі консультуватимуться зі спеціалістами із інших регіонів з питань тяжких акушерсько –гінекологічних та неонатологічних випадків. Консультуватимуться медики Полтавщини з провідними спеціалістами Національної академії медичних наук України та Інституту педіатрії , акушерства та гінекології України. Такими послугами вже користується Кіровоградський перинатальний центр. Подібні теле - зали будуть влаштовані в усіх обласних перинатальних центрах.
 

СердюкАндрій Сердюк, президент Національної академії медичних наук України, академік :

- Я мав честь побувати в перинатальному центрі і можу сказати, що це унікальний центр. Тут вперше втілено найтісніший зв’язок між центром і наукою Полтави та за її межами.

Наскільки потрібні такі телезали, цього ж дня переконалися полтавські медики. Вони разом зі столичними колегами розглядали конкретні випадки в гінекологічній та акушерській практиках.

Довідка:

Полтавський обласний перинатальний центр є закладом ІІІ рівня надання медичної допомоги, створеним на базі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.Скліфосовського в рамках реалізації ініціатив Президента України Віктора Януковича.
Реконструкцію корпусу Полтавської обласної клінічної лікарні було розпочато у червні 2012 року. Загальна кошторисна вартість робіт становила 67,8 млн грн, із них 28,2 млн грн - вартість медичного обладнання.
Заклад обладнаний сучасною апаратурою. У перинатальному центрі також створено навчально-практичний тренінговий центр для підготовки акушерів-гінекологів, неонатологів, анестезіологів, сімейних лікарів, середнього медичного персоналу лікувально-профілактичних закладів області.

ІІІ-й міжнародний семінар „Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології”

"Я маю сподівання що ядерна медицина буде розвиватися. Ми сподіваємося, що в перспективі, в рамках меморандуму із КНУ ім.Т.Шевченка, буде створено факультет ядерної медицини,із окремим корпусом та новим обладнанням."Статті
Також читайте наступні новини
Розмістив

Розмістив ред

Розмістив прес

Розмістив прес

Розмістив

Розмістив

Розмістив прес

Розмістив прес

Розмістив ред

Розмістив ред

Розмістив прес

Розмістив прес

Розмістив прес

GoodWeb