НАМН України


http://amnu.gov.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=1115&name=prem-ya-p-g-kostyuka

Версія для друку / Оригінальна версія

Новини

Премія П.Г. Костюка

Премія П.Г. Костюка
 До відома молодих вчених, які працюють в галузі біомедичних досліджень

Оголошується конкурс на щорічну Премію П.Г. Костюка, яка надається Фондом Костюка та науковим товариством ім. Шевченка (США: http://shevchenko.org ).
 
На премію можуть претендувати молоді вчені (з науковим ступенем кандидата наук), що працюють в Україні в галузі біомедичних досліджень з не більш ніж 10-річним (на 11.11.2018) стажем роботи після захисту кандидатської дисертації . Науковці, що вже отримували цю Премію не можуть приймати участь у конкурсі.
 
Кандидати  повинні представити:
 
Заява має бути написано англійською мовою, використовуючи шрифт не менше, ніж 11pt, поля не менш ніж 1,5см і організована в описаному порядку у вигляді окремого файлу PDF.
 
Вся документація повинна бути надана в електронному вигляді. Аплікацію надсилати у вигляді приєднаного файлу (прізвище.pdf) за адресою kostyuk.award@gmail.com до 11 листопада 2018 року (включно).

Будуть враховуватися такі критерії:
Кожна категорія буде оцінюватися за 5-ти рівневою шкалою, максимальна кількість балів 25. Якщо два або більше кандидати набрали однакову кількість балів, вони поділять премію.
Підрахунок балів і відбір переможця буде здійснюватися донорами Фонду Костюка наукового товариства ім. Шевченко в США (зарубіжними вченими, що працюють у сфері біомедичних досліджень).
 
Лауреати Премії Костюка будуть нагороджені меморіальним знаком і особистою грошовою премією (30 тисяч гривень) в ході спільного урочистого засідання Вченої Ради науково-дослідного інституту ім. О.О.Богомольця НАН України та Ради молодих вчених. Переможці та номінанти будуть мати можливість для презентації своєї наукової роботи на церемонії нагородження.
 
Більше інформації про Фонд Костюка можливо отримати на сайтах: http://usn.org.ua/index.php?id=fond-kostyuka&setlang=uk
http://shevchenko.org/platon-kostyuk-award/
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ


 

GoodWeb