Склад відділення клінічної медицини НАМН України
Дійсні члени (академіки)
Прізвище, ім’я по батькові |
Cпеціальність |
1. АНТИПКІН Юрій Геннадійович |
Педіатрія |
2. БІЛОВОЛ Олександр Миколайович |
Клінічна фармакологія |
3. БОНДАРЕНКО Віктор Олександрович |
Хірургія |
4. БОЙКО Валерій Володимирович |
Загальна та невідкладна хірургія |
5. ВЕСЕЛОВСЬКА Зоя Федорівна |
Офтальмологія |
6. ВОЗІАНОВА Жанна Іванівна |
Інфекційні хвороби |
7. ВОЗІАНОВ Сергій Олександрович |
Урологія |
8. ГАЙКО Георгій Васильович |
Ортопедія і травматологія |
9. ГРИНЬ Владислав Костянтинович |
Регенеративна медицина |
10. ЗАБОЛОТНИЙ Дмитро Ілліч |
Оториноларингологія |
11. ЗАПОРОЖАН Валерій Миколайович |
Акушерство і гінекологія |
12. КАМІНСЬКИЙ В’ячеслав Володимирович |
Акушерство і гінекологія |
13. КОВАЛЕНКО Володимир Миколайович |
Кардіологія |
14. ЛАЗОРИШИНЕЦЬ Василь Васильович |
Дитяча серцево-судинна хірургія |
15. ЛОСКУТОВ Олександр Євгенійович |
Травматологія і ортопедія |
16. НИКОНЕНКО Олександр Семенович |
Трансплантологія |
17. ПЕДАЧЕНКО Євген Георгійович |
Нейрохірургія |
18. ПЕРЦЕВА Тетяна Олексіївна |
Терапія |
19. РОМАНЕНКО Аліна Михайлівна |
Патологічна анатомія |
20. РУДЕНКО Анатолій Вікторович |
Хірургія коронарних судин |
21. УСЕНКО Олександр Юрійович |
Загальна та невідкладна хірургія |
22. ФЕЩЕНКО Юрій Іванович |
Пульмонологія і фтизіатрія |
23. ЦИМБАЛЮК Віталій Іванович |
Нейротрансплантологія |
Члени-кореспонденти:
Прізвище, ім’я по батькові |
Cпеціальність |
1. АМОСОВА Катерина Миколаївна |
Кардіологія |
2. АРЯЄВ Микола Леонідович |
Педіатрія |
3. БЕКЕТОВА Галина Володимирівна |
Педіатрія підліткового віку |
4. ВДОВИЧЕНКО Юрій Петрович |
Акушерство і гінекологія |
5. ВЕНЦКІВСЬКИЙ Борис Михайлович |
Акушерство і гінекологія |
6. ВЕЧОРКО Володимир Миколайович |
Хірургія |
7. ВОЛОСОВЕЦЬ Олександр Петрович |
Педіатрія |
8. ГАВРИСЮК Володимир Костянтинович |
Фтизіатрія і пульмонологія |
9. ДИКАН Ірина Миколаївна |
Променева діагностика |
10. ДУМАНСЬКИЙ Юрій Васильович |
Променева діагностика, онкологія |
11. ЗАДОРОЖНА Тамара Данилівна |
Пат.анатомія |
12. ЗАХАРАШ Михайло Петрович |
проктологія |
13. ЗНАМЕНСЬКА Тетяна Костянтинівна |
Неонатальна реанімація та реабілітація |
14.КОЛЕСНІК Микола Олексійович |
Терапія |
15. КУЗНЄЦОВА Світлана Михайлівна |
Неврологія, цереброваскулярна патологія |
16. КУЧИН Юрій Леонідович |
Анестезіологія |
17. ЛІНСЬКИЙ Ігор Володимирович |
Психіатрія і наркологія |
18. ЛІСОВИЙ Володимир Миколайович |
Урологія |
19. ЛУПАЛЬЦОВ Володимир Іванович |
Хірургія |
20. МАЛАНЧУК Владислав Олександрович |
Стоматологія |
21. МАРКІН Леонід Борисович |
Акушерство і гінекологія |
22. МЕДВЕДЬ Володимир Ісаакович |
Внутрішня патологія вагітних |
23. НАУМЕНКО Олександр Миколайович |
Отоларингологія |
24. НЕТЯЖЕНКО Василь Захарович |
Терапія |
25. НОВИЦЬКА-УСЕНКО Людмила Василівна |
Реанімація, анестезіологія |
26. ПАРХОМЕНКО Олександр Миколайович |
Клінічна фармакологія |
27. ПАСЄЧНІКОВА Наталія Володимирівна |
Офтальмологія |
28. ПОЛІЩУК Микола Єфремович |
Травматологія |
29. РИКОВ Сергій Олександрович |
Офтальмологія |
30. РОЖКО Микола Михайлович |
Стоматологія |
31. РОЗУМЕНКО Володимир Давидович |
Нейрохірургія |
32. РУДЕНКО Надія Миколаївна |
Дитяча кардіологія |
33. РУДЕНКО Костянтин Володимирович |
Кардіохірургія |
34. САЄНКО Валерій Феодосійович |
Хірургія |
35. СЛЄПОВ Олексій Костянтинович |
Неонатальна хірургія |
36. СМІЯН Іван Семенович |
Педіатрія |
37. СТЕПАНЕНКО Віктор Іванович |
Дерматологія і венерологія |
38. СТЕПАНОВ Юрій Миронович |
Гастроентерологія |
39. СТРАФУН Сергій Семенович |
Травматологія і ортопедія |
40. ТАТАРЧУК Тетяна Феофанівна |
Ендокринна гінекологія |
41. ТОДУРОВ Борис Михайлович |
Трансплантація серця |
42. ФАДЄЄНКО Галина Дмитрівна |
Терапія |
43. ФІЛІППОВ Юрій Олександрович |
Терапія |
44. ХОМЕНКО Ігор Петрович |
Військова хірургія |
45. ЧЕРНІЙ Володимир Ілліч |
Реанімація, анестезіологія |
46. ШНАЙДЕР Станіслав Аркадійович |
Експериментальна стоматологія |
47. ШУНЬКО Єлизавета Євгеніївна |
Неонатологія |
48. ЩЕГЛОВ Дмитро Вікторович |
Ендоваскулярна нейрорентгенохірургія |