! Сьогодні

     
Новини

Свято Янголів у білих халатах

Свято Янголів у білих халатах
«Свято Янголів у білих халатах» ініційоване задля підтримки медиків, які щодня рятують сотні людських життів, у тому числі життя захисників України, що боронять нашу незалежність та нині продовжують свою гуманну справу із захисту життя і здоров’я наших громадян, перебуваючи безпосередньо в районах здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони та працюючи з ветеранами АТО.

16 червня 2018 року на території Маріїнського парку на Літній естраді (Мушля), вул. Михайла Грушевського, 5, м. Арсенальна пройде відбудеться «Свято Янголів у білих халатах», приурочене до професійного свята лікарів - Дня медичного працівника.

В рамках святкового заходу відбудеться урочисте нагородження працівників медичної сфери знаками народної пошани – за самовіддану працю, мужність, професіоналізм та милосердя – «Знання, душу, серце людям», «За милосердя та турботу», «За врятовані життя».

З нагоди професійного свята для всіх гостей відбудеться концерт за участю оркестру Національної гвардії України та ветеранів і учасників АТО, а також частування стравами польової кухні.

Організатори та учасники заходу:
ГС «Асоціація ветеранів війни, учасників АТО, членів сімей загиблих (померлих) та інвалідів війни м.Києва»,
Громадська платформа «Люди Допомагають Людям»,
ГО «Асоціація медиків Революції Гідності»,
ГО «Київська крайова організація «ВУЛТ»,
Національна рада спортивної реабілітації захисників України,
Всеукраїнський жіночий рух " За вільну Україну".

Свято відбудеться за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. 
За ініціативи Ольги Богомолець – Голови парламентського комітету з питань охорони здоров`я, Вадима Свириденка – Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інші захворювання під час участі в АТО

Програма свята:

12:00 – молебень в Михайлівському Золотоверхому Соборі.

14:00 – відкриття урочистого заходу «Свято Янголів у білих халатах». Нагородження медиків знаками народної пошани. Святковий концерт за участі учасників Арт-десанту народної артистки України Світлани Мирводи, лауреата міжнародних і всеукраїнських конкурсів Влади Чайки та солістки Військового оркестру ЗСУ, лауреата конкурсів Тетяни Кисляк.

Під час проведення заходу гостей пригощатимуть стравами польової кухні.


На урочисті заходи почесно запрошуються медичні працівники установ Національної академії медичних наук України, ветерани та учасники АТО, кияни та гості міста, представники ЗМІ.

За додатковою інформацією звертайтись до організаторів свята за тел.:

067 504 59 08

Розмістив: прес-служба від 15.06.2018
GoodWeb