! Сьогодні

     
Новини

Заголовок

Заголовок
24 травня  2013 року в  рамках перебування в Україні, з нагоди участі у конференції "ЄС – Україна. Науково-технологічне співробітництво: перспективи подальшої співпраці», відбулася зустріч президента НАМН України акад..А.М.Сердюка з представниками Федерального міністерства освіти та досліджень Німеччини: доктором  Клаусом Шінделем та доктором Еріхом Рацке - співробітником Міжнародного бюро Федерального міністерства .

Ціллю зустрічі було обговорення можливостей співпраці у сфері інноваційних досліджень, подоланні соціально важливих захворювань та вдосконалення системи охорони здоров'я країни загалом.
Найболючішими проблемами сьогодення було визнано: проблему СНІДу; мультирезистентного туберкульоз  та дитячої онкології.
 
Президент НАМН України А.М.Сердюк поінформував німецьких гостей  щодо проектів міжнародного партнерства: з Японією, яка свого часу використала план дій у створенні зони відчуження та відселення людей в наслідок аварії на Фокусімі; зі Швецією в галузі досліджень радону; із США в області вивчення впливу електромагнітних хвиль, інше.
 
З української сторони у  зустрічі приймали участь також  ак. В.І.Цимбалюк, віце-президент НАМН України, ак. Д.І. Заболотний, директор інституту отоларингології, д.м.н. А.К. Бутенко, начальник управління міжнародних наукових зв’язків НАМН України.
 Розмістив: прес від 28.05.2013
Також читайте наступні новини
Розмістив прес

Розмістив прес

Розмістив ред

Розмістив прес

Розмістив

Розмістив

Розмістив прес

Статті
Пов'язані документи