Вийшла з друку книга «Дитяче населення крізь призму громадського здоров’я»

1002

Вийшла з друку книга «Дитяче населення крізь призму громадського здоров’я» (автори: Бердник О. В., Полька Н. С., Добрянська О. В., Рудницька О. П., Скочко Т. П.).

Монографія висвітлює питання здоров’я дитячого населення у контексті становлення системи громадського здоров’я в Україні. Результати багаторічного вивчення здоров’я підростаючого покоління та детермінант його формування представлені на тлі розгляду сучасних поглядів на проблеми здоров’я та теоретичних аспектів здоров’язбереження. Показана роль системи громадського здоров’я у медико-профілактичному забезпеченні дитячого населення.

Видання призначене для фахівців громадського здоров’я, лікарів епідеміологів, гігієністів та педіатрів. Оскільки напрямок «громадське здоров’я» в Україні є молодим, у роботі представлені деякі основні засади цієї дисципліни, що може стати у нагоді студентам медичного профілю, відділень громадського здоров’я та суміжних спеціальностей. Поєднання теоретичних аспектів громадського здоров’я з результатами власних досліджень робить викладений матеріал корисним для науковців і лікарів різного фаху. Оскільки турбота про здоров’я дітей вимагає міждисциплінарного підходу, низка положень, викладених у монографії, може представляти інтерес психологам, екологам, педагогам, фахівцям соціальної сфери та усім небайдужим.