Заголовок

964

16-го жовтня 2012 року в Інституті педіатрії акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України (м.Київ, вул.Майбороди,8, акушерський корпус) було відкрите відділення  оперативної гінекології.

 Центр відкривали: Президент Національної академії медичних наук України, академік Сердюк Андрій Михайлович; директор ІПАГ Академік НАМНУ Антипкін Юрій Генадійович; Герой України Яковишин Леонід Григорович; керівник відділення оперативної гінекології, доктор медичних наук Дронова Вікторія Леонідівна.
  Відділення організоване за кошти приватного спонсора, та працюватиме в структурі інституту  ПАГ НАМН України.

  Одночасно у стаціонарі відділення зможуть перебувати 15 пацієнтів. Ними будуть опікуватись 8 лікарів – 4 доктори наук (з них один – професор), 2 кандидати наук і лікарі вищої категорії.

 Створене відділення «Оперативна гінекологія» в змозі забезпечити повноцінне всебічне діагностичне обстеження жінкам, а застосування мультидисциплінарного підходу при виконанні симультанних операцій з застосуванням сучасного медичного обладнання дасть змогу підвищити клінічну та економічну ефективність лікування гінекологічних та хірургічних захворювань у жінок. Головний принцип – «Жінка має насолоджуватися життям, а у лікарні проводити як найменше часу»

«Є багато жінок, які потребують хірургії гінекологічних проблем, а також оперативного втручання в іншій сфері. Наприклад, мають проблеми з жовчним міхуром. До сьогодні жінці доводилося спочатку оперувати гінекологію, відновлюватися від операції від 1 до 2 місяців, і готуватися до іншої операції – в іншій клініці. Витрачати час, здоров’я і кошти на наступну операцію. Нині цю проблему вирішено. Наша команда лікарів зможе одночасно оперувати кілька патологій. Пацієнтка економить 50-80% грошей на медикаменти, і стільки ж часу», – прогнозує завідувач відділення Вікторія Дронова.

Відділення обладнане німецьким гінекологічним кріслом-трансформером з електроприводом. Для операцій використовується японська, американська та швейцарська медична техніка. Незабаром у відділенні з’явиться спеціальний кріоапарат, принцип роботи якого – запатентована українськими хірургами технологія виморожування тканин.