Науково-практична конференція «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України» (17 Марзєєвські читання). Анонс

1265

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції до 90-річчя від дня заснування ДУ «Інститут громадського здоров’я імені О.М. Марзєєва НАМН України» «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України» (17 Марзєєвські читання), яка відбудеться 21-22 жовтня 2021 р. на базі Державної установи «Інститут громадського здоров’я імені О.М. Марзєєва НАМН України», м. Київ.

У разі подовження карантину з COVID-19, який співпадатиме із запланованою датою проведення науково-практичної конференції, даний захід буде проведено в он-лайн режимі. Інформація буде надана додатково.

Конференція внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ України та НАМН України, які проводитимуться у 2021 році (п. 345 розділу «Науково-практичні конференції»).

Учасники отримають Сертифікатз нарахуванням балів, відповідно до наказу МОЗ України №446 від 22.02.19, про безперервний професійний розвиток лікарів.

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1) сучасні проблеми охорони громадського здоров’я;
2) еколого-гігієнічна безпека населення України;
3) хімічна і біологічна безпека;
4) гігієнічні аспекти фізичних факторів довкілля;
5) радіаційна безпека та протирадіаційний захист населення;
6) гігієнічні проблеми дітей та підлітків;
7) гігієнічні аспекти харчування населення;
8) санітарно-гігієнічні проблеми забезпечення військовослужбовців;
9) безпекові стратегії в охороні здоров’я;
10) інформаційні технології в гігієні.

Детальна інформація про науково-практичну конференцію на сайті ДУ «Інститут громадського здоров’я імені О.М. Марзєєва НАМН України» за посиланням: http://www.health.gov.ua/www.nsf/all/u05-02-135?opendocument