Тематична екскурсія “Кохання у житті відомих медиків”

565

Екскурсії відбудуться 12 та 13 лютого о 16.00


Адреса музею: вул. Богдана Хмельницького, 37, м. Університет
Національний музей медицини України запрошує відсвяткувати день святого Валентина і запрошує працівників Національної академії медичних наук та всіх бажаючих на тематичну екскурсію "Кохання у житті відомих медиків".

Ви дізнаєтесь про історії кохання видатнихих лікарів. Адже вони – такі ж люди, як всі інші: вони так само страждають від нерозділеного кохання, так само іноді легковажні та непостійні або ж, навпаки, зберігають вірність коханим до смерті.
Але кохати медиків, дійсно, непросто.

Всі знають, що Пирогов був видатним хірургом, Мечников – знаменитим мікробіологом, а Булгаков – славетним письменником. Але, ймовірно, їхні постаті стають ближчими та оживають при знайомстві з їхнім особистим життям та ставленням до коханих.

Для співробітників НАМН пропонують організувати окрему групову екскурсію у додаткові дні – 15-го, 16-го, або 17-го лютого, початок – о 16.00 ,
в залежності від того коли збереться група з 15 – 20 чоловік.
Бажано, щоб група складалась з парної кількості людей, тоді спеціальна вартість квитка складатиме 70 грн. за вхід з пари, тобто 35 грн. з особи.

Тож, шановні колеги! Записуймось на екскурсію.
Хто ще не був у Національному музеї медицини України – чудова нагода поєднати приємне з корисним.
Тим, хто вже відвідував, буде не менш цікаво дізнатися більше про те, хто ж ті жінки, що були музами і другими половинками талановитих лікарів України!

Національний музей медицини України відкриває особисті таємниці постатей великих медиків.

Для запису на екскурсію для співробітників Академії телефонувати у прес-службу НАМН за номером:
050 355 65 32 – Ірина Анатоліївна

Якщо плануєте відвідати екскурсію в індивідуальному порядку:
Вартість квитка 55 грн