Вітаємо ювіляра!

673

25 лютого 2015 року виповнилося 75 років з дня народження відомого геронтолога, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України, директора Інституту геронтології імені Д. Ф. Чеботарьова НАМН України, доктора медичних наук, академіка Владислава Вікторовича Безрукова.
Президія НАМН України щиро вітає Владислава Вікторовича з ювілеєм і бажає йому здоров'я, натхнення, наснаги та подальших успіхів у науковій і творчій діяльності.

З нагоди ювілею, у виставковій залі Національної наукової медичної бібліотеки України, постійним читачем та другом якої є Владислав Вікторович Безруков, експонується книжкова виставка його наукових і творчих робіт. На виставці представлені монографії, збірники наукових праць, матеріали конференцій, статті з періодичних видань, альбоми живопису та графіки із фондів ННМБУ.

Владислав Вікторович Безруков – всебічно обдарована людина. Живопис – його велике творче захоплення, також він пише музику, вірші. Читачі і співробітники ННМБУ мали можливість насолоджуватися прекрасними виставками картин митця, які неодноразово експонувалися у бібліотеці.