Заголовок

654

23-24 травня 2013 року в м.Харків відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні проблеми коморбідних розладів в психіатрії» (згідно "Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2013 році", п/п № 92).

В роботі конференції взяли участь 282 учасника з різних регіонів України (м.Київ, м.Донецьк, м.Харків, м.Суми, м.Полтава, м.Запоріжжя,м.Вінниця, м. Житомир, м.Одеса, м.Херсон, м.Миколаїв, м.Хмельницький, м.Рівне, м.Чернігів, м.Севастополь, АР Крим, м.Кіровоград, м.Луганськ, м.Дніпропетровськ, м.Тернопіль), а також РФ (м.Білгород, м.Липецьк).

Серед учасників конференції були присутні лікарі-психіатри, лікарі-психотерапевти, лікарі-психологи, лікарі-наркологи, керівники психіатричних закладів, завідувачі профільних кафедр ВНЗ та АПО, головні позаштатні спеціалісти УОЗ ОДА за Учасників конференції вітали керівники ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України», представники МОЗ України та директор Департаменту ОЗ ОДА Харківської області.

Наукова програма Конференції включала розгляд питань діагностики та лікування коморбідних розладів в психіатрії, організації допомоги пацієнтам з коморбідними психічними та поведінковими розладами, роль мультидисциплінарної бригади в наданні допомоги пацієнтам з психічними та поведінковими розладами, психотерапії та медико-психологічного супроводу в лікуванні коморбідних психічних та поведінкових розладів. В межах конференції був проведений семінар для медичних сестер психіатричних закладів, присвячений проблемам догляду за хворими на шизофренію. Семінар проводився за участю фахівців психіатричної лікарні Мюнстерлінгена (Швейцарія). В роботі семінару медичних сестер психіатричних закладів прийняли участь 89 фахівців з 13 регіонів України (м.Київ, м.Дніпропетровськ, м.Тернопіль, м.Донецьк, м.Запоріжжя, м.Полтава, м.Кіровоград, м.Севастополь, м.Вінниця, м.Чернівці, м.Херсон, м.Харків, АР Крим).