«Простір громадського здоров’я: актуальні питання профілактики COVID-19 в практиці сімейного лікаря при веденні пацієнтів з груп ризику». Шостий вебінар

846

У рамках підготовки до другої хвилі пандемії COVID-19, КНП “Київський міський центр громадського здоров’я” спільно з Національною академією медичних наук України та міжнародним партнером IAPAC проводить цикл освітніх вебінарів: «Простір громадського здоров’я: актуальні питання профілактики COVID-19 в практиці сімейного лікаря при веденні пацієнтів з груп ризику».

Програма шостого вебінару:

1.Дерматологічні симптоми у осіб з COVID-19. Доповідає Щербакова Ю.В., д.мед.н., учений секретар ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України».

2.Порушення шкіри, спричинені використанням засобів індивідуального захисту, в умовах COVID-19. Доповідає Намли І.Є., мол.н.с., ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України».

3.Особливості організації протиепідемічних заходів у закладі охорони здоров’я на період пандемії COVID-19. Доповідає Циганчук О.М., лікар-епідеміолог, н.с. ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України».

4.Приклад контролю якості стерилізації. Доповідає Євстігнеєва О.В., НАМН України.

Захід відбувся 21 липня 2020 року на платформі ZOOM.