16-ті Данилевські читання

513

Анонс
2 – 3 березня 2017 року ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України» спільно з Харківською медичною академією післядипломної освіти МОЗ України та Харківським національним медичним університетом МОЗ України проводять у м. Харкові науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Досягнення та перспективи експериментальної і клінічної ендокринології» – Шістнадцяті Данилевські читання, включену в Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково- практичних конференцій на 2017 рік.

На конференції представлятимуть та обговорюватимуть результати експериментальних і клінічних досліджень, що характеризують сучасний рівень розуміння механізмів формування та прогресування ендокринопатій та їх ускладнень. Учасники конференції визначать проблеми, які натепер є актуальними і можуть стати першочерговими напрямками досліджень у вітчизняних наукових центрах.

Пріоритетні програмні питання:

  • чинники і механізми формування ендокринопатій;
  • епідеміологія ендокринних захворювань: тенденції та прогнози;
  • сучасні технології діагностики, терапії і реабілітації хворих з ендокринною патологією;
  • удосконалення спеціалізованої ендокринологічної допомоги населенню.

Ці рішення будуть зафіксовані в резолюції конференції Учасники зможуть придбати збірники матеріалів конференції.

Конференція проводитиметься в корпусі «Б» Харківського національного медичного університету МОЗ України (м. Харків, пр. Науки, 4).

Відкриття конференції 2 березня 2017 року о 9.00.

Адреса оргкомітету:
61002, м. Харків, вул. Алчевських, 10.
тел.: (057) 700-45-39; 700-45-42 тел./факс: (057) 700-45-38
E-mail: org@ipep.com.ua