Акція АКАДЕМІЧНИЙ РЕАНІМОБІЛЬ триває

525

Добровільний збір коштів проводиться серед академіків і членів-кореспондентів НАМН і не має на меті жодних рекламних цілей. В цьому і є унікальність подарунку, що його академіки презентують військовому підрозділу, який оберуть пізніше. 
Шановні академіки та члени-кореспонденти НАМН!

Доброчинна акцiя «Академічний реанімобіль» зі збору коштів на купівлю реанімобілю для порятунку життя поранених бійців у зоні АТО продовжується.
Раді Вам повідомити, що за ініціативи та добровільними зусиллями значної частини науковців академії вже зібрано половину суми вартості реанімаційного автомобіля для військової медицини.

Потреба на східному фронті у таких спеціалізованих швидких стає дедалі актуальнішою. Як свідчать військові медики та волонтери:
« Поранених у нас більшає, їх треба доставляти з точки бойових дій до госпіталів. Доріг нема, машини розбиваються, машини обстрілюються. Можливості їх ремонтувати ми також не маємо там, бо деколи вже й нема що ремонтувати – тільки на металолом».

Планується, що академічний реанімобіль на схід країни поїде споряджений медикаментами і перев'язувальними матеріалами у супроводі представника, що його делегують від НАМН благодійники.

Тож бажаючі зробити посильний внесок і пришвидшити придбання академічного реанімобілю для порятунку життів українських солдатів-захисників можуть це зробити, звернувшись до головного ідеолога проекту акад. Цимбалюка В. І. або до касира академії.
Фінансовий та фотозвіт зобов’язуємось надати по завершенні акцiї.
 
 
Для довідки: Історично приблизно 20% поранених солдатів помирають під час бою і 90% з них помирає до того, як отримають допомогу в медичному закладі (Bowen and Bellamy, 1998). Щоб їх врятувати, медичну допомогу слід надавати негайно і в необхідному об’ємі.

Зараз військові операції в зоні АТО виконують розсереджені по місцевості, незалежні один від одного підрозділи, які діють далеко від дружніх медичних закладів, а транспортування поранених тривале і буває із запізненнями. Різко обмежений час, кількість медичного персоналу і обладнання для лікування важких травм. Ця ситуація особливо серйозна, враховуючи обмежений термін часу до настання смерті, який дається для надання медичної допомоги при серйозних ранах і пораненнях. Кількість медичного транспорту для надання невідкладної допомоги та реанімобілів дуже обмежена, їх парк потребує розширення згідно з міжнародними стандартами.

Добровільна благодійна пожертва не спустошить Ваш гаманець, але допоможе врятувати життя героям, які захищають від агресора наші сім’ї, свободу та Україну!

Щиро дякуємо за Вашу допомогу!