Актуальні питання ендокринології. Проведення «Школи ендокринолога» 23-25.04.2020р.

1452

На сьогоднішній день у людства дуже багато питань стосовно різноманітних хронічних захворювань при коронавірусній інфекції COVID-19. До числа основної групи ризику та, нажаль, однієї з найбільших по кількості жертв під час пандемії COVID-19 – входять люди із захворюваннями ендокринної системи, зокрема цукрового діабету, як І, так і ІІ типу.

Національна академія медичних наук України інформує про те, що з 23 по 25 квітня 2020 р. ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка» разом з Асоціацією ендокринологів України, Міністерством охорони здоров’я України, кафедрою ендокринології НМАПО ім.ПЛ.Шупика та КНП «Київський міський центр громадського здоров’я» проводять навчання науково-освітнього проекту «Школа ендокринолога». Запрошуємо до участі лікарів-ендокринологів і сімейних лікарів м. Києва.

«Школа ендокринолога» – це щорічний національний освітній проект, де можна знайти спільні відповіді на численні питання стосовно профілактики та лікування захворювань пов’язаних з ендокринною системою. Науковий керівник – Віце-президент НАМН України, академік, доктор медичних наук, професор, директор ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України» Микола Дмитрович Тронько.

Чергова 3-денна конференція проходитиме в режимі онлайн.