ЧИ МОЖНА ВИЛІКУВАТИ КАТАРАКТУ БЕЗ ОПЕРАЦІЇ?

1072

Катаракта – це помутніння кришталика ока, що викликає різні ступені порушення зору, аж до повної втрати. Це незворотний патологічний процес, який якщо запустився, то призводить до зниження зору.

Немає іншого способу вилікувати або позбутися катаракти після її утворення, крім операції з видалення катаракти. Жодні ліки не можуть усунути наявну катаракту, і жодні окуляри не можуть повністю протидіяти її впливу. Деякі науковці-офтальмологи шукають нехірургічні варіанти лікування, але наразі іншого рішення не знайдено.

Зверніть увагу! Якщо вчасно не зробити операцію з приводу катаракти, втративши дорогоцінний час, можуть виникнути ускладнення. Нерідко кришталик не тільки каламутніє, а й збільшується у розмірі та масі, порушуючи відтік внутрішньоочної рідини. Це може призвести до підвищення внутрішньоочного тиску, що згодом призведе до пошкодження диска зорового нерва. Таке ускладнення називається глаукомою.

На сьогодні операція із заміни кришталика — факоемульсифікація катаракти — єдиний спосіб позбутися захворювання. Ця швидка і проста процедура, що включає заміну природного кришталика ока на штучний, не тільки позбавляє вас катаракти, але й гарантує, що ви ніколи більше не занедужаєте нею.

Ми знаємо, що будь-яка операція є стресом. І саме звернувшись до досвідченого офтальмолога-хірурга, вам легше буде пережити цей стрес. Висококваліфіковані офтальмологи-хірурги відділення мікрохірургічного лікування глаукоми та патологій кришталика під керівництвом професора Дмитрієва Сергія Костянтиновича щотижня виконують близько 60 операцій з видалення катаракти для наших пацієнтів. У нас застосовуються новітні технології, що гарантує високу якість виконання операцій із мінімальною кількістю часу, необхідною для відновлення зору.

ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України» пропонує провести операцію з видалення катаракти, яка дасть вам чіткіше бачення на все життя.Тут створені всі умови комфорту, починаючи з висококваліфікованого персоналу, зручних палат та закінчуючи передовими методами реабілітації у післяопераційному періоді.

Джерело інформації: ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України»

https://institut-filatova.com.ua/chy-mozhna-vylikuvaty-kataraktu-bez-operatsii/