До Всесвітнього дня боротьби проти астми і алергії

1533

Всесвітній день боротьби проти астми і алергії був заснований за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я і відзначається щорічно 30 травня спільно з Всесвітнім днем ​​хворого алергією.

На ці дні припадає пік сезону для тих, хто страждає на астму та алергію, і це ідеальний час, щоб розповісти один одному про ці хвороби.

Центром алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України» разом з Асоціацією алергологів України (ААУ) спільно започатковано масштабний інформаційний проект, метою якого стало підвищення обізнаності про алергічні захворювання і пов’язані з ними розлади, надання навчальних ресурсів з діагностики, лікування та профілактики цих захворювань.

Центр алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України» виступив з ініціативою з метою об’єднання зусиль усіх зацікавлених сторін, в тому числі лікарів, медичних працівників, пацієнтів, політиків, широкої громадськості та органів охорони здоров’я, для розробки комплексного підходу до формування безпечного простору і задоволення потреб пацієнтів, які страждають на алергічні захворювання та астму, і тих, хто піклується про них.

Більше інформації шукайте на facebook сторінці «Життя без алергії» www.facebook.com/AllergyFreeLife