Привітання Президента НАМН України, академіка В.Цимбалюка з нагоди Всесвітнього дня травматолога

1605

Шановні колеги, лікарі-травматологи!

Від імені Президії Національної академії медичних наук України і від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Всесвітнього дня травматолога!

Травматологія є прародителькою всіх хірургічних спеціальностей. Це один з найдавніших розділів клінічної медицини, історія якого налічує багато століть.

Лікарі-травматологи щодня стикаються з безліччю найрізноманітніших травм та ушкоджень. Сучасна наука стрімко розвивається, завдяки чому лікарі можуть робити неймовірно складні операції.

До складу Національної академії медичних наук України входить ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України»  та ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» на базі яких працює дуже велика кількість професіоналів, науковці, докторів наук, кандидатів наук, професорів. Завдяки їх професіоналізму, відданості, та сумлінній праці отримано допомогу та повернулась до звичайного життя незлічена кількість людей, в тому числі поранені військовослужбовці, які захищали Україну.

Дорогі колеги! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів в роботі, миру й злагоди, професійного зросту і достатку, щастя вам та вашим рідним!

З повагою

академік                                                                           Віталій Цимбалюк