Фахівці ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМНУ» взяли участь у 14-й Паризькій гепатологічній конференції

510

The Digital Paris Hepatology Conference

International Conference on the Management

оf Liver Diseases

(PHC 2021 – Virtual )

14-та Паризька гепатологічна конференція відбулась 8-10 березня 2021 року та проходила у віртуальному форматі у зв’язку з пандемією COVID-19.

Організатор конференції – Pr. Patrick Marcellin -Association for the Promotion of  Hepatologic Care (APHC)

Конгрес відбувся на онлайн-платформі та поєднав більше 1700 дослідників з більше 80 країн світу (Германія, Франція, Велика Британія, США, Японія, Польща, Китай, Нідерланди та ін.) та України.

Основними питаннями, що розглядалися на Конгресі були сучасні дані щодо епідеміології, етіопатогенезу, методів діагностики та лікування захворювань печінки (неалкогольна жирова хвороба печінка, вірусні гепатити В, С, D). Особлива увага приділялася впливу COVID-19 на перебіг захворювань печінки, на шляхи елімінації вірусів гепатиту В, С, а також результатам аналізу прогнозування можливості повної елімінації вірусу гепатиту С до 2030 року. Окрема сесія була присвячена лікуванню пацієнтів із неоперабельною гепатоцелюлярною карциномою.

Від ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої НАМНУ» у PHC 2021 – Virtual під керівництвом доктора медичних наук, професора, завідуючої відділом вивчення захворювань органів травлення та їх коморбідності з неінфекційними захворюваннями Фадєєнко Галини Дмитрівни приймали активну участь та представили наукові дані у вигляді Е-постерної доповіді та публікації співробітники відділу:

  • «THE ROLE OF REGULATORY MOLECULES IN THE DEVELOPMENT OF STEATOSIS AND FIBROSIS IN NONALCOHOLIC FATTY LIVER DISEASE IN PATIENTS WITH METABOLIC SYNDROME» ( D. FADIEIENKO, I. E. KUSHNIR, V. M. CHERNOVA, T. A. SOLOMENTSEVA, Y. V. NIKIFOROVA, O. G.KURINNA)