Ґрант від IASP присуджено Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова НАМН України

1600

Оголошено результати розгляду заявок на ґранти у 2019 році від Міжнародної Асоціації з Вивчення Болю (International Association for the Study of Pain, IASP), що є провідною науковою й лікарською спільнотою з дослідження механізмів болю і розробки методів його лікування.

Раді вітати Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України, який цьогоріч спільно з Університетом Міннесоти (Міннеаполіс, США) отримав ґрант Collaborative Research Grant у розмірі 15 000 доларів США, а також особисто поздоровляємо з отриманням спільного іменного ґранта заступника директора Інституту з наукової роботи, керівника групи лікування хронічного болю, виконавчого директора Громадської наукової організації “Український інститут дослідження болю” д.м.н. Вадима Білошицького, який разом із партнером з Університету Міннесоти професором Дональдом Сімоном (Donald Simone) проводитимуть дані дослідження.

Президент IASP професор Lars Arendt-Nielsen зазначив, що цьогорічний відбір переможців відбувався в умовах надзвичайної конкуренції за рекордної кількості заявок. А отже це лише підкреслює високий рівень наукової конкурентноспроможності наших вчених у світі.

Нагадаємо, Міжнародна асоціація з вивчення болю (International Association for the Study of Pain, IASP) – провідна наукова й лікарська спільнота з дослідження механізмів болю і розробки методів його лікування, заснована у 1973 році. IASP заохочує дослідження болю та больових синдромів, підтримує співпрацю колективів науковців з різних країн, надає допомогу пацієнтам з гострим та хронічним болем. Понад 7 000 лікарів та науковців з 95 країн світу нині є членами IASP.

НАМН України всіляко підтримує й сприяє розвитку нових напрямів у медицині і ми щиро пишаємось досягненнями наших науковців. Надалі бажаємо їм подальших успіхів та відкриттів, плідної співпраці та вдалих результатів!

Крім того, в рамках схваленої співпраці наприкінці вересня до України прибуде партнер наших науковців по ґранту професор Девід Симона. 18-24 вересня науковці разом мають провести спільний американсько-український навчальний захід за участі професора Нани Войтенко (Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України).

Повна розсилка IASP з повідомленням про результати цьогорічного конкурсу Collaborative Research Grant: https://mailchi.mp/…/iasp-pain-research-forum-newsletter-ju…