ISPOG 2019 Congress – всесвітній конгрес Міжнародного товариства психосоматичного акушерства та гінекології

1739

З 9 по 12 жовтня 2019 року в м. Гаага (Нідерланди) відбувся всесвітній конгрес Міжнародного товариства психосоматичного акушерства та гінекології. Найвищий рівень значимості підкреслює те, що Конгрес відбувався за участі Міністра охорони здоров’я, забезпечення і спорту Нідерландів Едіт Шіпперс та євродепутатів.

В роботі конгресу брали участь делегати зі Сполучених Штатів Америки, Англії, Німеччини, Франції, Іспанії, Італії, Нідерландів, Швеції, Австралії, Туреччини, країн Африки, Південної Америки та Азії (всього понад 500 учасників).

Приємно зазначити, що Україна також була представлена на ISPOG 2019 Congress. З доповіддю на Конгресі виступав і науковець одного з провідних інститутів Національної академії медичних наук України – ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України», доктор медичних наук, Заслужений лікар України, президент Української асоціації психосоматичного акушерства та гінекології, член президії Всесвітньої асоціації психосоматичного акушерства та гінекології, докторант Каролінського університету (Швеція) Володимир Подольський, що на засіданні секції “Пренатальна діагностика та постабортна допомога ” доповідав на тему “Психоемоційний стан жінок фертильного віку після штучного хірургічного аборту в Україні”.