Конференція «Інноваційні технології діагностики, лікування та реабілітації неврологічних захворювань в умовах воєнного часу»

405

Державна установа «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України», Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна та Громадська організація «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України» запрошують прийняти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Інноваційні технології діагностики, лікування та реабілітації неврологічних захворювань в умовах воєнного часу», яка відбудеться 29-30 березня 2024 року.

Науково-практичну конференцію буде присвячено особливостям надання неврологічної допомоги пацієнтам в умовах воєнного часу. Особливу увагу буде приділено питанням діагностики, лікування та реабілітації найбільш поширених та соціально значущих у період воєнного стану захворювань: ЧМТ та її наслідки, мозковий інсульт, інсомнії, тривожні та депресивні розлади.

Також на конференції будуть представлені рекомендації щодо надання допомоги пацієнтам з різними формами неврологічної патології, сучасний стан вивчення етіології, патогенезу та особливостей лікування, основаних на принципах доказової медицини, найбільш поширених захворювань нервової системи.

Формат проведення – on-line.

Більше інформації за посиланням:

https://inpn.org.ua/news/77

Джерело інформації: ІДУ «Інститут неврології, психіатрії і наркології НАМН України»