Консультування маленьких пацієнтів на базі КМДЛ №5 Запорізької МР

162

Фахівці ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України»: Сергій Сіромаха, Ольга Позняк, Андріана Чийпеш, Денис Волошин провели виїзне консультування маленьких пацієнтів на базі КМДЛ №5 Запорізької МР.

На жаль, російські окупанти регулярно завдають обстріли по інфраструктурі та житловим будівлям міста Запоріжжя. Але найстрашніше, що страждають від цього діти. Страждають їхні маленькі серця. Проте своєчасне і правильне лікування є запорукою здоров’я дитини в майбутньому.

Проконсультовано – 70 дітей, в тому числі з критичними вадами серця. Вдячні колегам за чітку організацію процесу та співпрацю: медичному директору Раїсі Шевченко, заступнику медичного директора з амбулаторної спеціалізованої допомоги Асі Семешко, лікарям-кардіологам та функціоналістам, а також голові Благодійного Фонду Андрію Павленку.

Працюємо – заради здоров’я нації, яка обов’язково житиме у вільній країні!

Джерело інформації: ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України»

https://amosovinstitute.org.ua/2024/06/11/konsultuvannya-malenkih-patsiyentiv-na-bazi-kmdl-5-zaporizkoyi-mr/