Науково-практична конференція «Безпека пацієнтів в Україні: на шляху до національного плану дій» від 17.19.2021 р.

993

17 вересня 2021 року відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю з нагоди Всесвітнього дня безпеки пацієнтів 2021 року «Безпека пацієнтів в Україні: на шляху до національного плану дій», організаторами якої були: МОЗ України, НАМН України, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України», Українська асоціація громадського здоров’я.

Безпосередню участь у підготовці та проведенні конференції взяв завідувач лабораторії безпекових стратегій в охороні здоров’я ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України», професор Ю.М. Скалецький. Також разом з колегами з Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця були підготовлені тези з доповіддю «Безпека пацієнтів в контексті безпечного лікарняного середовища».

В рамках проведення конференції пройшло обговорення «Концепції стратегії попередження дефектів надання медичної допомоги у вітчизняній системі охороні здоров’я», яка розроблена ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» разом з Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця та Всеукраїнською радою захисту прав та безпеки пацієнтів. Ознайомитись із концепцією можна тут: http://www.health.gov.ua/www.nsf/all/u05-02-68?opendocument

Інформація надана ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України»