Науково-практична конференція “Фізичні фактори довкілля та їх вплив на формування здоров’я населення України”

731

12-13 листопада 2020 року відбулася науково-практична конференція «Фізичні фактори довкілля та їх вплив на формування здоров’я населення України» (Шістнадцяті марзєєвські читання) в режимі on-line.

Організаторами конференції є ДУ «Інститут громадського здоров’я імені О.М. Марзєєва НАМН України», ДУ «Інститут технічних проблем магнетизму НАН України», ГО «Українська асоціація громадського здоров’я».

Шістнадцяті марзєєвські читання присвячені пам’яті видатного вченого-гігієніста, заслуженого діяча науки і техніки України професора Ю.Д. Думанського – засновника напряму гігієни електромагнітних факторів в України і організатора першої в СРСР лабораторії електромагнітних випромінювань, який все своє життя присвятив вивченню проблем факторів фізичної природи навколишнього середовища та їх дії на здоров’я населення.

Учасники конференції заслухали та обговорили 24 наукових доповіді з актуальних питань гігієни фізичних факторів навколишнього і виробничого середовища та середовища житлових приміщень, а також приділили увагу проблемам громадського здоров’я і правовим аспектам його розбудови в Україні, визначили пріоритетні напрямки розвитку гігієни фізичних факторів довкілля.

Під час конференції працював чат, де слухачі і доповідачі мали змогу ставити запитання та ділитись своїми думками.

За результатами обговорень був підготовлений Проект рішення.

Прохання надіслати свої пропозиції до проекту рішення до 23.11.2020 р. на електронну пошту організаційного комітету igz_konf@ukr.net

Кількість учасників on-line конференції склала понад 200 осіб.

Джерело: ДУ «Інститут громадського здоров’я імені О.М. Марзєєва НАМН України»