КОНСУЛЬТАЦІЯ ПОРАНЕНИХ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ БРИТАНСЬКИМИ КОЛЕГАМИ

497

Звіт
19 квітня 2017 року в Інституті нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України відбулася консультація поранених українських воїнів, що мають больові синдроми, спільно британськими та українськими лікарями. У консиліумі взяли участь колеги проф. Кумарз Ашкан (Prof. Keyoumars Ashkan) з Лікарні Королівського Коледжу Лондона (King`s College Hospital London ) і д-р Роман Грех (Dr. Roman Cregg) з Лікарні Університетського Коледжу Лондона (University College of London Hospital). З українського боку пацієнтів представили і взяли участь в обговоренні доктори медичних наук Ігор Третяк і Вадим Білошицький. У ході консультації для кожного пораненого був вироблений план подальшого лікування й реабілітації та дані відповідні рекомендації.

Дякуємо всім небайдужим, хто поширив інформацію про візит британських колег і сприяв направленню пацієнтів на консультацію.
Візит відбувся за сприяння Громадської організації «Український інститут дослідження болю» та ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України».