Семінар «MASTERY OF OPERATIVE TECHNIQUES. COURSE FOR NEUROSURGEONS»

538

ФОТОЗВІТ ПРО ВІЗИТ ПРОФЕСОРА САЛІМА АБДУЛРАУФА (Сент-Луїс, США) ДО ІНСТИТУТУ НЕЙРОХІРУРГІЇ ім. акад. А.П. РОМОДАНОВА НАМН України
13 квітня 2017 р. в Інституті нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України відбувся семінар «MASTERY OF OPERATIVE TECHNIQUES. COURSE FOR NEUROSURGEONS» за участі професора Саліма Абдулрауфа, Президента Нейрохірургічного товариства ім. Уолтера Денді, керівника нейрохірургічного відділення Університету м. Сент-Луїс, США.


У нейрохірургічних колах професор С. Абдулрауф має репутацію сміливого й водночас надзвичайно відповідального хірурга-новатора і харизматичного лектора, відомого своїми оригінальними концепціями в хірургічній анатомії центральної нервової системи.

Лікарі, що взяли участь у семінарі, мали можливість поспілкуватися з цією людиною, що ставить за мету своїх поїздок поліпшення наслідків лікування нейрохірургічних пацієнтів у всьому світі, відчули харизму відомого нейрохірурга, що залюбки поділився досвідом з українськими колегами, і почули надзвичайно цікаві лекції.