Відкрито новий 6-ти поверховий лікувальний корпус ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України»

358

В травні 2023 року прийняв перших пацієнтів новий 6-ти поверховий лікувальний корпус ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України», який було збудовано в рамках державного інвестиційного проекту «Створення сучасної клінічної бази для хірургічного лікування очної патології».

Корпус розрахований на 230 ліжко-місць і укомплектований сучасним обладнанням: діагностичним, лікувальним, лабораторним, анестезіологічним та операційним.

Сьогодні в новому корпусі працюють чотири з дев’яти клінічних відділень, 2 приймальних відділення (окремо для дітей та дорослих), комплекс клінічних лабораторій, відділення фізіотерапевтичних методів лікування та ультразвукової діагностики і операційне відділення на 12 операційних залів.

Введення в експлуатацію нового лікувального корпусу дозволило створити належні умови для надання висококваліфікованої офтальмологічної допомоги найвищого рівня, забезпечити сучасне оснащення й обладнання операційних, враховуючи високу хірургічну активність (більше 15000 операцій на рік), досягти високих стандартів умов перебування пацієнтів у клінічному закладі.