Привітання до Дня науки в Україні

928

Шановні колеги, науковці!

Від імені Президії Національної академії медичних наук України та від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди Дня науки в Україні!

Зараз, коли в Україні військовий стан через агресію Росії проти нашої країни, нашого народу, хочемо відзначити наскільки важлива наука та її розвиток для гідного майбутнього нашої Держави.

Вже три місяці в Україні йде війна, гинуть люди, розбита інфраструктура, але нас, науковців, це не зупиняє. Ми будемо продовжувати робити все можливе для розвитку науки та порятунку громадян України. Впевнені, що об’єднавшись, ми неодмінно переможемо. Науковий прогрес, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження інноваційних технологій є запорукою незалежності нашої Держави та перспективи розвитку на майбутнє. Наукова школа Національної академії медичних наук України має потужний потенціал, а досягнення вітчизняної наукової спільноти є відомими не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Невтомна творча праця тисяч науковців і дослідників Академії сприяє стрімкому розвитку медичної галузі, слугує підґрунтям задля впровадження найсучасніших високоспеціалізованих діагностичних та лікувальних методик для збереження здоров’я нації та її процвітання!

Шановні колеги, зичимо вам міцного здоров’я, натхнення, нових звершень і відкриттів задля розвитку і процвітання нашої Держави!

Щастя та миру всім нам!

Віримо в науку та віримо і дякуємо Збройним силам України, всім захисникам і захисницям нашої Держави, які боронять нашу Україну та наше майбутнє!

Слава Україні! Героям слава!

З великою повагою

президент НАМН України

академік                                                                                            Віталій Цимбалюк