Науково-практична конференція “Сучасні методи діагностики, профілактики та лікування основних стоматологічних захворювань”. Анонс

889

17-18 вересня 2021 року відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю та навчальним тренінгом із оволодінням практичними навичками “Сучасні методи діагностики, профілактики та лікування основних стоматологічних захворювань”.

Питання, які будуть розглянуті:

  • основні наукові досягнення в галузі стоматології;
  • наявність та впровадження у клінічну практику сучасних новітніх технологій профілактики, діагностики та комплексного лікування основних стоматологічних захворювань;

  • питання зміни в нормативно-правовій базі, що регулює практичну діяльність лікаря стоматолога.

Під час роботи конференції будуть проводитись навчальні тренінги із оволодінням практичними навичками.

Цільова аудиторія

Стоматологи всіх спеціалізацій. Буде корисно і цікаво як лікарям з досвідом, так і студентам стоматологічних вузів і початківцям лікарям, які хочуть розширити спектр послуг, підвищити свій професійний рівень і практикувати комплексний підхід, а значить і мати гарантовано успіх в досягненні необхідних результатів.

Цілі навчання

Мета науково-практичної конференції — просування стандартів якості освіти відповідно до європейських стандартів, підтримка професійної компетенції лікарів, впровадження інноваційних навчальних технологій з метою поліпшення якості надання медичної допомоги населенню України.

Слухачі мають можливість отримати нову інформацію і рекомендації, засновані на принципах доказової медицини, ознайомитися зі світовими стандартами діагностики та лікування. Використання інноваційних технологій (дистанційні, електронні, симуляції технології) забезпечує отримання знань, умінь, навичок і компетенцій, які відповідають потребам медичних фахівців.

Всі зареєстровані учасники додадуть до особистого освітнього портфоліо 25 балів. Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446, Додаток 5 до Порядку проведення атестації лікарів (пункт 3.3). (https://moz.gov.ua/uploads/2/11599-dn_20190222_446_dod_5.pdf)

Матеріали конференції будуть опубліковані в електронному збірнику «Матеріалів науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні методи діагностики, профілактики та лікування стоматологічних захворювань».

Тексти тез та статей приймаються до 1 вересня 2021року. Відповідальна особа: Кудлюк Галина Євгенівна (067) 585-75-26 (Viber, WhatsApp).

Телефон для довідок: +380 (66) 761 40 01 – Оксана Ведута

Програма науково-практичної конференції “Сучасні методи діагностики, профілактики та лікування основних стоматологічних захворювань” та реєстрація за посиланням: https://instom.od.ua/index.php/novini/konferentsiji 

Інформація надана ДУ «Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН України»