Президент НАМН України Віталій Цимбалюк взяв участь в урочистостях з нагоди випуску лікарів і провізорів 2021 р. НМУ імені О.О.Богомольця

449

25 червня 2021 року президент Національної академії медичних наук України, академік НАН та НАМН України Віталій Цимбалюк взяв участь в урочистостях з нагоди випуску лікарів і провізорів 2021 р. Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

Cтудентів-випускників 2021 року також привітали: ректор НМУ, професор Ю.Л.Кучин, проректори, декани факультетів, викладачі, а також Міністр охорони здоров’я України В.К.Ляшко, народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування М.Б.Радуцький, директор ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН України», академік НАМН України, член-кореспондент НАН України В.В.Лазоришинець, голова Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я С.А.Кубанський; український політичний і державний діяч, Заслужений лікар України, доктор медичних наук О.В.Богомолець.

Президент НАМН України Віталій Іванович Цимбалюк виступив перед випускниками із щирими напутніми словами та запросив їх до роботи у НАМН України. Він говорив про необхідність чіткої мети і неухильного просування до неї, про Честь і Гідність лікаря, якими не можна легковажити заради скороминущої вигоди.