Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні розробки в дерматології та венерології вчених України, їх впровадження в медичних закладах України різного рівня надання медичної допомоги». Анонс

562

18-19 листопада 2021 року відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні розробки в дерматології та венерології вчених України, їх впровадження в медичних закладах України різного рівня надання медичної допомоги».


Згідно з планом організаційних заходів НАМН і МОЗ України та реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році (№ 402), 18-19 листопада 2021 р. відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю  Місце проведення: м. Харків. Організатором заходу є ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України».

У зв’язку з запровадженням Кабінетом Міністрів карантинних заходів, науково-практична конференція відбудеться у форматі онлайн.

Більш детальна інформація та реєстрація за посиланням: http://idvnamnu.goodwill.im/

В рамках науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інноваційні розробки в дерматології та венерології вчених України, їх впровадження в медичних закладах України різного рівня надання медичної допомоги» буде проведено:

– майстер- клас «Застосування для скринінгової діагностики сифілісу експрес тесту RPR»;

– круглий стіл «Інфекції, що передаються статевим шляхом»;

– конференція молодих вчених «Хронічні дерматози та захворювання, що передаються статевим шляхом – методи лікування в сучасних умовах».

Усі, хто зареєструється та прийме участь в роботі онлайн конференції, отримують іменний сертифікат з нарахуванням 20 балів БПР.

 

Інформація надана ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України».