Проведено 2-у Міжнародну конференцію «Передові методики лікування патології кульшового, колінного та плечового суглобів»

529

15-16 жовтня відбувся великий дводенний науково-освітній захід, організований Інститутом патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України, Українською асоціацією ортопедів-травматологів у співпраці з Європейським товариством кульшового суглоба (EHS) та при підтримці Європейської федерації ортопедичних товариств (EFORT).

180 делегатів хірургів-ортопедів об’єдналися у Харкові на 2-й Міжнародній конференції «Передові методики лікування патології кульшового, колінного та плечового суглобів» з 38 відомими українськими та міжнародними експертами, які ведуть симпозіуми та сесії з інноваційних підходів до лікування основних патологій суглобів — від реконструктивної хірургії до ревізійного ендопротезування, обговорення складних випадків, пов’язаних з ускладненнями тотальної заміни суглобів, діагностики та варіантів лікування перипротезної інфекції суглобів, включаючи патології плечових суглобів, а також практичні семінари.

Вперше в Україні «AO Foundation» (Швейцарія) у рамках АО PEER (Програма освіти та досконалості в наукових дослідженнях) — програми навчання та підвищення рівня у дослідницької діяльності — проводив теоретичний онлайн-курс «Принципи клінічних досліджень», спрямований на комплексне викладання методів дослідження в медичній галузі, зокрема в ортопедії та травматології. Навчання охоплювало всі складові дослідження — від розробки ідеї до публікації результатів.
Отримані знання дадуть змогу підготувати статті до публікації відповідно до вимог доказової медицини у журналах, включених до наукових баз даних Scopus та Web of Science.

Інформація надана ДУ “Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України”

https://www.europeanhipsociety.com/2021/10/19/sytenko/