Науково-практична конференція з онлайн-трансляцією «Ендокринна патологія у віковому аспекті» в рамках реалізації науково – освітнього проєкту «Український ендокринологічний практикум» від 26-27 листопада 2020 року

801

26-27 листопада 2020 року згідно з державним Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2020 рік ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України» сумісно з ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України», Харківською медичною академією післядипломної освіти МОЗ України проведена науково-практична конференція у режимі онлайн для ендокринологів, терапевтів, педіатрів, кардіологів, невропатологів, лікарів загальної практики – сімейної медицини та інших спеціалістів «Ендокринна патологія у віковому аспекті» в рамках реалізації науково – освітнього проекту «Український ендокринологічний практикум»

Під час роботи конференції в режимі онлайн і постонлайн кількість просмотрів 26.11.20 р. склала 1650 та 27.11.20 р. – 1018, відповідно. Учасниками заходу стали представники усіх областей України та м. Києва, Білорусі, Грузії.

Із привітанням до учасників конференції звернулися директор ДУ “Інститут проблем ендокринної патології ім В.Я. Данилевського НАМН України” чл.-кор. НАМН України, проф. Ю. І. Караченцев.

В якості доповідачів окрім провідних фахівців ДУ «ІПЕП» були співробітники ХНМУ, ХМАПО, ДУ «ІОЗДП НАМН України», ОКЛ – Центру екстренної медичної допомоги і медицини катастроф, КНП «Міська клінічна лікарня № 2 ім. проф. О. О. Шалімова» ХМР, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, багатопрофільного медичного центру Life Park (Харків); Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України (Київ); національного університету (Ужгород).

Програму конференції склали 29 доповідей, у т. ч. 16 – з проблем діабетології, 2 – тиреоїдології, 4 – репродуктивної ендокринології, 2 – ожиріння, 5 – з іншої ендокринної патології.

Під час проведення конференції у режимі онлайн науковці та лікарі практичної ланки охорони здоров’я мали можливість ознайомитися з найостаннішими результатами міжнародних та українських досліджень, досвідом провідних ендокринологів, що в подальшому допоможе поліпшити надання медичної допомоги хворим з ендокринною патологією різних вікових груп.

Під час роботи конференції в режимі онлайн слухачі мали можливість ставити запитання в чаті доповідачам, які відповідали одразу на найцікавіші питання. Конференція завершилась підведенням підсумків роботи. Збірник тез не видавався.

Учасникам конференції, які пройшли тестування, відправлено сертифікати.