Щодо проведення безкоштовного онлайн навчання в рамках підвищення кваліфікації закупівельників, які залучені до роботи з державними електронними закупівлями

728

Національна академія медичних наук України (далі – НАМН України, Академія) 14 грудня 2020 року в рамках підвищення кваліфікації закупівельників, які залучені до роботи з державними електронними закупівлями, проводиться онлайн-навчання на тему «Експерт публічних закупівель — 2020». Навчання розроблене з урахуванням останніх змін до Закону України «Про публічні закупівлі», практики Органу оскарження, практики моніторингу та суду, технічних особливостей майданчиків та допоможе освоїти новації та працювати по-новому. Теми, що будуть розглянуті на навчанні:

  • як ефективно планувати закупівлі на 2021 рік;

  • як визначати та зазначати предмет закупівлі;

  • які особливості проведення спрощеної закупівлі з урахуванням технічних аспектів;

  • як розробити тендерну документацію, щоб не порушити законодавство;

  • які кваліфікаційні критерії має встановити замовник та що вимагати від учасника на їх підтвердження;

  • де та як перевірити учасника на відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі з урахуванням останніх змін до Закону;

  • особливості проекту договору та в яких випадках можливе внесення змін до договору про закупівлю;

  • попередження накладення штрафів.

Он-лайн навчання проводиться на порталі для закупівельників RADNUK.COM.UA, першому в Україні вебпорталі про закупівлі, який є джерелом закупівельних знань. Він сприяє постійному професійному росту користувачів, збереженню їхнього робочого часу та надає можливість мати прямий доступ до останніх змін у законодавстві, найактуальніших статей від експертів-практиків та інших спеціально розроблених та підготовлених фахівцями порталу матеріалів, пов’язаних із закупівлями. На порталі RADNUK.COM.UA представлено безліч професійних шаблонів та прикладів документів, що робить цю платформу ще більш унікальною.

Посилання на дистанційне навчання вказане у листі НАМН України на адресу наукових установ.

Початок навчання о 9-00.

За додатковою інформацією щодо проведення онлайн навчання можна звертатися за телефоном: (068) 567 64 54 – радник президента НАМН України Тетяна Коба.