Програма імені Фулбрайта в Україні. Серія лекцій-посвят 30-тій річниці Чорнобильської трагедії

406

Щосереди, березень – травень 2016, о 18:00

Прес-центр інформаційного агентства «Українські Новини»

Київ, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх, М «Палац спорту»

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує Вас на серію лекцій-посвят 30-тій річниці Чорнобильської трагедії, які відбуватимуться щосереди, з березня по травень 2016 р., у прес-центрі інформаційного агентства «Українські Новини»  (Київ, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх, М «Палац спорту»)
 
Усе це сталося насправді … У 86-му … у пору цвітіння природи, що у пам’яті поєдналася із Чорнобильською катастрофою. Її наслідки в мить змінили долі сотень тисяч людей, перетворили їхню землю  – нехай випалену й сплюндровану – на канцеляризм  «зона відчуження». Найочевидніша і найболючіша, вона щоразу – ось уже 30 літ – ставить нас перед необхідністю знати правду про самих себе, аби жити далі – з почуттям безпеки й без страху,  – й вибудовувати/наповнювати наше життя людською моральністю. 
 
У якихось ста кілометрах від столиці Чорнобильщина і далі залишається «зоною відчуження» й вимагає для себе права громадянства у суспільстві. Без знань про неї й глибокого осмислення її багатогранності неможлива перспективна життєва оптика.
 

Лекції-посвяти Чорнобилю – це намагання розповісти правду про Чорнобиль, що її наші лектори розглядатимуть кожного разу з іншої перспективи,  у регіональному й міжнародному контекстах, з  антропологічного, історичного, соціологічного, екологічного та інших поглядів. 

 
16 березня 2016 о 18:00

Чи засвоїло людство уроки Чорнобиля?
Перегляд та обговорення документальних фільмів виробництва 1992-2006 рр.

Володимир КУЗНЄЦОВ, член Національної спілки кінематографістів України, Незалежної медіа-профспілки України, Міжнародної федерації журналістів (IFJ); автор/продюсер більше 40 документальних фільмів, з них  – 10 про техногенні, соціальні та медичні аспекти Чорнобильської катастрофи
 
Детально про серію лекцій та лекторів
 
Для участі просимо зареєструватись.