Останні молекулярно-біологічні дослідження з COVID-19. Пошук нових шляхів модуляції імунних реакцій

768

Пропонуємо до Вашої уваги демонстрацію результатів дослідження на тему: «Останні молекулярно-біологічні дослідження з COVID-19. Пошук нових шляхів модуляції імунних реакцій».

Робота була проведена за участі провідних спеціалістів ДУ “Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України”: директора ДУ “Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України” члена-кореспондента НАМН України Пасєчнікової Н.В., завідуючої лабораторією імунологічних досліджень ДУ “Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України” д.мед.н. Величко Л.М., к.мед.н. Богданової О.В, к.мед.н. Храменко Н.І., к.мед.н. Макарової М.Б., Молодої А.Л., Лінчевської О.Г.

Відеопрезентація представлена завідувачкою лабораторією імунологічних досліджень ДУ “Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України”, доктором медичних наук Величко Людмилою Миколаївною.

Це дослідження є дуже актуальним! На сьогодні, незважаючи на проведену велику кількість досліджень, так і не отримана відповідь на питання «Чому в одному випадку захворювання на Covid-19 людина одужує, а в іншому випадку розвиваються важкі ускладнення?»

ДОСЛІДНИКИ ІНСТИТУТУ ФІЛАТОВА В СВОЄМУ ДОСЛІДЖЕННІ ВИВЧАЛИ ХАРАКТЕР РІЗНИХ ІМУННИХ РЕАКЦІЙ І ЗРОБИЛИ ДЕЯКІ УНІКАЛЬНІ ВІДКРИТТЯ!