Перевірка антисептиків на якість ДУ “Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України”

841

З появою нової коронавірусної інфекції COVID-19 антисептики стрімко увійшли в наше життя. Якщо раніше попит на антисептичні засоби був невеликий, то зараз вони є у кожного. Але, нажаль, не всі дизинфекційні засоби відповідають нормам.

Перевіркою антисептиків та інших препаратів займається Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів ДУ “Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України”.

Унікальна Лабораторія проводить у повному обсязі на сучасному рівні лабораторні дослідження дезінфекційних засобів та антисептиків для отримання висновків санітарно-епідеміологічної експертизи та проходження процедури реєстрації.

Державна реєстрація (перереєстрація) дезінфекційних засобів здійснюється відповідно до Постанови КМУ від 03.07.2006 р. № 908, та Постанови КМУ від 25.03.2020 р. № 232.

Нещодавно журналісти телеканалу ICTV звернулися до Державної науково-дослідної лабораторії з декількома зразками різних дезінфектантів з метою дізнатись, що всередині цих пляшок? Чи дійсно ця рідина захищає від коронавірусної інфекції COVID-19. Результат приголомшив! Детальніше у відео за посиланням: http://www.druglab.kiev.ua/site/lab.nsf/all/shnews1_u?opendocument&stype=EB46F91FBACE78A3C2258573004BEF67.