Продовжуємо консультувати пацієнтів із вадами серця!

75

Фахівець ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України» Василь Филипчук провів огляд пацієнтів на базі Західного Судинного Центру

Понад 20 пацієнтів, які потребують кардіологічної операції, були проконсультовані щодо подальшого лікування. Також було оглянуто 7 пацієнтів, які вже прооперовані. Надзвичайно приємно бачити, як швидко вони повертаються до активного життя.

Під час роботи в Центрі  кардіохірург Василь Филипчук зустрів свою пацієнтку, яка народилася із дефектом міжпередсердної перегородки. Саме цю операцію він виконав, коли Діана була ще зовсім маленькою. Зустріч з дівчиною була дуже зворушливою та емоційною, бо немає більшого щастя для лікаря, як бачити через роки гарний результат своєї роботи. Дівчина себе добре почуває і завжди хотіла зустрітися зі своїм рятівником. Діана свого часу навіть мріяла стати лікарем, проте не склалося, але все одно вона працює поряд з лікарями – адміністратором у Західному  Судинному Центрі.

Дякуємо колегам Західного Судинного Центру за організовану зустріч з пацієнтами, особливо лікарю УЗД серця Валентині Поніч, яка допомагала обстежувати серця.

Дякуємо всім, хто долучився! Нація повинна бути здорова!

 

Джерело інформації: ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України»

https://amosovinstitute.org.ua/2024/06/25/prodovzhuyemo-konsultuvati-patsiyentiv-iz-vadami-sertsya/