Проведено науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Ендокринна патологія у віковому аспекті»

449

18-19 листопада 2021 року згідно з державним Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2021 рік (п. 401, стор. 175) ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України» сумісно з ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України», Харківською медичною академією післядипломної освіти МОЗ України була проведена науково-практична конференція у режимі онлайн для ендокринологів, терапевтів, педіатрів, лікарів загальної практики – сімейної медицини, кардіологів, невропатологів, гінекологів та інших спеціалістів «Ендокринна патологія у віковому аспекті».

Під час роботи конференції в режимі онлайн і пост-онлайн кількість переглядів 18.11.21 р. склала 2783 та 19.11.21 р. – 1801, відповідно. Учасниками заходу стали представники усіх областей України та м. Києва, а також Італії, Грузії.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України», академік НАМН України, професор Ю. І. Караченцев.

В якості доповідачів окрім провідних фахівців ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України» були співробітники Харківського національного медичного університету, Харківської медичної академії післядипломної освіти, ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України», ОКЛ – Центру екстренної медичної допомоги і медицини катастроф, ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України», ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева НАМН України», ДУ «Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України», багатопрофільного медичного центру Life Park (Харків); Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, ДНУ «Центр інноваційних медичних технологій НАН України», Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України, ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України», ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. акад. О.М. Лук’янової НАМН України», ДУ «ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска НАМН України» (Київ); національного медичного університету (Одеса); Університет Палермо (Італія).

Програму конференції склали 37 доповідей, у т. ч. 20 – з проблем діабетології, 2 – тиреоїдології, 7 – репродуктивної ендокринології, 5 – з іншої ендокринної патології та 3 доповіді та сателітний симпозіум у формі панельної дискусії з ожиріння.

Під час проведення конференції у режимі онлайн науковці та лікарі практичної ланки охорони здоров’я мали можливість ознайомитися з найостаннішими результатами міжнародних та українських досліджень, досвідом провідних ендокринологів, що в подальшому допоможе поліпшити надання медичної допомоги хворим з ендокринною патологією різних вікових груп.

Під час роботи конференції в режимі онлайн слухачі мали можливість ставити запитання в чаті доповідачам, які відповідали одразу на найцікавіші питання. Конференція завершилась підведенням підсумків роботи. Збірник тез не видавався.

Учасникам конференції, які пройшли тестування, відправлено сертифікати.