Привітання президента НАМН України, академіка Віталія Цимбалюка до Дня науки

850

Шановні колеги!

Від імені Президії Національної академії медичних наук України і від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди Дня науки – свята всіх, хто присвятив своє життя дослідженням, науковому прогресу та творчій праці!

Наукова школа Національної академії медичних наук України має потужний потенціал, а досягнення вітчизняної наукової спільноти є відомими не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

На превеликий жаль, сьогодні Україну спіткала війна на двох фронтах – на Сході нашої країни та війна з коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2 (COVID-19). Та ми впевнені, що об’єднавшись, ми неодмінно переможемо. Невтомна творча праця тисяч науковців і дослідників Академії сприяє стрімкому розвитку медичної галузі, слугує підґрунтям задля впровадження найсучасніших високоспеціалізованих діагностичних та лікувальних методик для збереження здоров’я нації та її процвітання!

У цей святковий день щиро бажаємо всім, хто робить свій інтелектуальний внесок у розвиток сучасної науки, успіхів і наснаги в продовженні ваших наукових звершень та нових унікальних відкриттів. Нехай ніколи не згаснуть ваші прагнення до нових знань та завжди супроводжує натхнення!

Зичимо кожному з вас міцного здоров’я, миру, благополуччя, родинного затишку та любові. Щастя, злагоди і довгих років життя вам та вашим рідним і близьким!

З повагою та щиро

академік                                                                                     Віталій Цимбалюк