Українських медиків-науковців відзначили преміями «Web of Science Award 2018»

531

Web of Science (до 2014 г. – Web of Knowledge) – платформа, на якій размещені бази наукової літератури та патентів. Web of Science охоплює материали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук та мистецтва. Доступ до цієї бази важливий, адже це вагомий інструмент для науковців, щоби розуміти, що відбувається в науковому світі, за якими напрямами потрібно проводити дослідження, де шукати для них партнерів.

Clarivate Analytics (в минулому – підрозділ з інтелектуальної власності та науки Thomson Reuters) сприяє інноваціям, надаючи клієнтам по всьому світу цінну і перевірену інформацію та аналітичні дані, що дозволяє їм розробляти, захищати і успішно комерціалізовувати розробки та концепції. Сьогодні Clarivate Analytics є незалежною компанією зі штатом понад 4 тис. співробітників по всьому світу, що діє в 100 країнах.

11 квітня 2018 р. в великому конференц-залі НАН України відбулася урочиста церемонія нагородження премією Web of Science Award 2018. Міжнародна видавнича компанія «Clarivate Analytics» другий рік поспіль вручає нагороди найбільш успішним українським вченим, науково-освітнім установам, академічним інститутам.

Відзнаки «Web of Science Award 2018» були вручені 24 номінантам в 11 номінаціях. Зокрема, українські медики отримали нагороди за найвищу продуктивність.

Номінація "Українські дослідники з найбільшою кількістю наукових робіт, опублікованих в 2008–2017 роках"

Відрадно зазначити, що у п'ятірці науковців, нагороджених у цій категорії, 2 член-кореспондента Національної академії медичних наук України: 

  • ПАРХОМЕНКО Олександр Миколайович ( завідувач відділу реанімації та інтенсивної терапії ДУ "ННЦ Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска НАМН України") та
  • ЛІСОВИЙ Володимир Миколайович ( ректор Харківського національного медичного університету).

А також їхні колеги-медики:

  • БОНДАРЕНКО Ігор Миколайович (Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України)
  • ШПАРИК Ярослав Васильович (Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр)

В номінації "Українські організації з найкращими публікаційними стратегіями за відсотком наукових праць, опубліковані в журналах Q1 в 2008–2017 роках" впевнено лідирує 

  • Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (53.71 %).

Більше про усі номінації та переможців Премії «Web of Science Award 2018» на сайті МОН України за посиланням: 
https://mon.gov.ua/ua/news/dostup-do-scopus-i-web-science-mayut-otrimati-vsi-providni-vishi-ta-naukovi-ustanovi-ukrayini-zastupnik-ministra-maksim-striha-pid-chas-vruchennya-web-science-award-2018

Відео. Новини Харкова: 

Ректора ХНМУ нагородили престижною відзнакою Web of Science Award 2018 – Вісті Ньюс. ВідеоНовини