“Майстерня здоров’я” дякує всім медикам, що співпрацювали у рамках проекту впродовж 2019 року

1000

26 грудня 2019 р. організатори та актив інформаційно-просвітницького проекту “Майстерня здоров’я”, що діє при НАМН України, завітали до м. Хмельницького, де відвідали Управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради та підвідомчі медичні заклади.

Нагадаємо, у вересні 2019 року проект “Майстерня здоров’я” проводив профілактично-інформаційну акцію до Всесвітнього дня серця для хмельничан. Тоді акцію радо підтримало Управління охорони здоров’я міської ради, а медпрацівники хмельницьких закладів охорони здоров’я ще й взяли активну участь у проведені заходів. Кожен хмельничанин міг швидко й оперативно дізнатись головні чинники здоров’я – артеріальний тиск та рівень глюкози в крові, а також отримати консультації фахівців.

За надану підтримку та співпрацю Президент НАМН України академік Віталій Цимбалюк висловив подяку колективу Управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради на чолі з керівником Борисом Ткачем.

Її на святковій зустрічі вручила начальнику Управління головний ідеолог та організатор проекту, радниця Президента НАМН України Олена Євстігнєєва. Вона подякувала хмельницьким лікарям за професіоналізм, небайдужість та партнерство і висловила сподівання на подальші корисні проекти.

Далі проект планує подякувати медикам-учасникам проекту і у інших містах, де впродож 2019 року працювала “Майстерня здоров’я”, а це практично всі регіони України – Київ та Київщина, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Чернівці. Всього за рік було обстежено 28 тисяч відвідувачів.