Розпочато конкурс «Нагорода Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицині»

475

Мета Конкурсу – надихнути українських вчених на розробку інновацій в сфері медицини та допомогти їм знайти шлях для практичного втілення своїх досліджень в Україні.

Автори трьох переможних робіт отримають грошову нагороду у розмірі 150, 100 та 50 тис. грн. відповідно.
28 листопада 2018 року  у партнерстві з Національною академією медичних наук України компанія "Санофі в Україні" оголосила про початок приймання робіт на конкурс «Нагорода Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицині».

Участь у конкурсі «Нагорода Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицині» можуть взяти вчені віком до 40 років. Конкурсні роботи оцінюватиме журі у складі провідних українських науковців із різних галузей медицини НАМН України та експертів з організацій, створених для підтримки і розвитку старт-апів. Очолює журі президент НАМН України Віталій Цимбалюк.

Віталій Цимбалюк, президент НАМН України, академік НАМН України:

«Це велика відповідальність для мене очолювати журі Конкурсу, адже я спостерігаю за тим, як сміливо і неординарно мислить нове покоління вчених, і це змінює мене також.
Я гадаю, що завдяки Санофі підтримка науки у сфері медицини стане трендом.
Тож бажаю успіху усім, хто апонлегливо працює, створюючи майбутнє, в якому недуги не заважатимуть жити яскраво і творчо, бо #майбутнє_мотивує».

Наукові дослідження на Конкурс можна завантажити на сайті:

http://www.sanofi.ua

до 28 лютого 2019 р. включно.

Детально про умови конкурсу та вимоги до досліджень читайте на сайті або Facebook-сторінці:
http://www.sanofi.ua
www.facebook.com/nagorodasanofi