Унікальні пологи прийняли в Інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова НАМН

532

Їм передувала надскладна операція із заміни частини аорти і порятунку молодої вагітної жінки. Під час такого хірургічного втручання є великий ризик загибелі немовляти через нестачу поживних речовин . Тож лікарі святкують велике досягнення. Адже це вперше в Україні, коли і мамі з такою проблемою допомогли, і дитину врятували. 
12 серпня у Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова сталося диво – з"явилося на світ нове життя. Це вже восьмий малюк, що вперше побачив світ у стінах нашой клініки.

Молода мама, 22-річна Ю. вже під час вагітності дізналася, що має складне вроджене захворювання – синдром Марфана. Звичайні фізіологічні зміни, що відбуваються в організмі вагітних, могли стати фатальними для неї та малюка. Лікарі порадили перевати вагітність. Велике бажання стати мамою не дало дівчині зробити невиправну помилку. Ю. звернулася до найкваліфікованіших фахівців країни, що займаються патологіями вагітних – спеціалістів Інституту педіатрії, акушерства та гінекології та Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова. 1 квітня, на терміні вагітності 19 тижнів Ю. силами мультидисциплінарної команди з провідних фахівців обох закладів провели надскладну операцію із зупинкою серця та штучним кровообігом -протезування аорти. За кілька днів Ю. виписали до ІПАГу для подального спостереження.
І ось нарешті 12 серпня після довгих місяців очікування у Інституті на світ з"явився здоровий малюк!

Колективи НАМН України, Інституту педіатрії, акушерства та гінекології НАМН та Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН щиро вітають молоду маму та всю родину з довгоочікуваним дивом!

Більше у відео: http://www.youtube.com/watch?v=17d0ajo6j9s