VІ Українсько-Литовський економічний форум «Економіка і пандемія: криза і нові можливості» за участі представників ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва НАМН України»

758

18 березня 2021 року представники ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва НАМН України» взяли участь у VІ Українсько-Литовському економічному форумі «Економіка і пандемія: криза і нові можливості».

В рамках візиту Президента Литви Гітанаса Науседи, за його участі та участі Президента України Володимира Зеленського 18 березня 2021 року Українським союзом промисловців і підприємців та Конфедерацією промисловців Литви під головуванням президента УСПП Анатолія Кінаха та президента Конфедерації промисловців Литви Відмантаса Янулевічуса в on-line форматі було проведено VI Українсько-литовський економічний форум.

Із вітальними словами до учасників форуму звернулися Президент України Володимир Зеленський та Президент Литовської Республіки Гітанас Наусєда.

Метою заходу було обговорення стану українсько-литовського співробітництва, аналіз проблемних питань для виділення перспективних взаємовигідних форм подальшої спільної роботи. Для фахівців ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва НАМНУ» актуальною була участь в дискусії третього тематичного блоку на тему «Ефективний комплекс заходів профілактики COVID-19».